Пропозицій багато, як дізнатись чи виробник якісний?

Якщо виробник використовує якісний гіпс це добре, але цього дуже мало. Сфера специфічна. Це як наприклад дати людині дуже якісні фарби і дуже якісний підрамник (полотно) але якщо ця людина не вміє малювати, нічого доброго з цього не вийде. Найкращий і найшвидший спосіб: подивіться якої якості карнизи або молдінги з декором у даного виробника. Підкреслюю карнизи або молдінги мають бути з декором і максимально довгі. Якщо вони будуть якісні без хвильки, вигинів, прогинів та інших недоліків і де 2 однакових елемента будуть між собою сходитись ідеально, то з ймовірністю в 99% що в такого виробника буде якісне все.

Поцікавтесь у виробника скільки коштує монтаж їхніх виробів

Для прикладу за монтаж якісних виробів майстри просять в середньому 40-70% від вартості декорів. Щоб Ви розуміли, є виробники, в яких за монтаж їхніх декорів майстри беруть 200% від вартості. Тому враховуйте вартість кінцевого результату.

Не рекомендуємо купувати сирий, не висушений гіпс.

Не добросовісні виробники можуть переконувати, що так навіть краще, це не правда! Насправді сушка – це окремий, затратний процес, де створені відповідні умови, де витримана відповідна вологість, температура, вентиляція, ідеально рівна основа для виробів. Насправді виробники які продають не висушену продукцію перекладають частину своєї роботи і затрат на плечі клієнта. Більше того, всі ризики браку під час сушки (гіпс примхливий, його може покрутити, повести, може здеформуватись…) також лягають на плечі клієнта. Крім цього перевозити його в сирому стані не бажано. Гіпс коли сирий він не такий міцний. І це може проявитись під час доставки. Також сирий гіпс більше важить і це додаткові витрати на зайві кілограми на доставці. Тому радимо купувати сухі вироби і з високоміцних марок гіпсів.

Зверніть увагу на упаковку.

Гіпсові вироби по своїй природі без упаковки якісно перевозити без бою і ушкоджень, нажаль, просто не можливо. Ще один момент по доставці. Те що сирим і без упаковки складається наприклад на 5 палет. В сухому стані і в упаковці можна скласти без ризиків на 1-ну палету. А це значна економія на доставці.

Ціна.

Обережно відносьтесь до надто дешевих пропозицій. Мало ймовірно, що вони будуть якісні. Зрештою всі недоліки і недоопрацювання такого виробника ляжуть на плечі ваших майстрів, з якими розраховуватися будете Ви. І відверто скажу: навіть супер майстри з кривого не зроблять рівне. І тому добре прорахуйте, іноді дешеве виходить набагато дорожче. І пам’ятайте основне: завдання гіпсових декорів зробити оселю чи громадський заклад – красивішим, а не навпаки.

Приємних покупок!

Updating…
  • Немає товарів у кошику.